Wycieczki jednodniowe

Wpółpracujemy również z biurem podróży BIESZCZADER, które organizuje wycieczki jednodniowe (Lwów,Słowacja,Węgry) oraz pełne wrażeń wyprawy UAZ-mi, Drezynami po Bieszczadach oraz Traperską Przygodę dyliżansem po bieszczadzkich rzekach i bezdrożach. Polecamy...

_______________________________________________________________________________________

- Traperska Przygoda -

Przedstawiamy Państwu propozycję wycieczki w prawdziwe Dzikie Bieszczady. Poznawać je będziemy częściowo z pokładu dyliżansów, dzięki którym kilkukrotnie pokonamy górską rzekę Osława, będziemy podziwiać prawdziwe budownictwo tej krainy – łemkowskie chyże i cerkiew z 1806r. Woźnice jak i przewodnik będą snuli mrożące krew w żyłach opowieści o zbójach i współczesnych oryginalnych mieszkańcach. Na wozach dojedziemy do miejsca skąd już tylko godzinka do jednej z największych osobliwości przyrodniczych w całych Karpatach – Jeziorek Duszatyńskich!

 

- Drezynami po Bieszczadach- 

Zapraszamy na wycieczkę po najbardziej znanej trasie w Bieszczadach tzw. Wielkiej Obwodnicy. Gwoździem programu – od którego zaczniemy dzień – będzie przejazd DREZYNAMI ROWEROWYMI! Przejazd DREZYNAMI poruszającymi się dzięki „nożnemu napędowi pasażera" ze stacji głównej w Uhercach Mineralnych do ruin Zamku Sobień (to pierwsza tego typu atrakcja w Polsce! Odbywa się na odcinku zamkniętej kilka lat temu linii kolejowej Zagórz – Ustrzyki Dolne)

 

 

      

      Więcej informacji:
      Biuro Podróży BIESZCZADER
      Mokre 54 / tel. 13 43 83 383,
      www.bieszczader.pl

- Wyprawa UAZ-ami -

Zapraszamy na wyprawy tymi niepowtarzalnymi samochodami. Takim pojazdem pokonasz prawie każdą przeszkodę i każdy teren. Organizujemy wyprawy UAZ-ami w teren z przewodnikiem – od widokowych przejazdów, aż po ciężkie przeprawy. Jeśli lubisz zmagać się z własnymi słabościami i trochę się pobrudzić to jest to właśnie dla Ciebie!

       

Logo BP BIESZCZADER - prostokąt JPG.jpg